Punx.cz

Anarchistický cestovní průvodce

Nástroje pro tento web


zlin

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
zlin [15.04.2016]
89.102.69.179 [Jídlo]
zlin [07.08.2018] (aktuální)
Řádek 20: Řádek 20:
 Restaurace Hami – ulice Štefánikova (druhá ulice nad katolickým kostelem, téměř naproti trolejbusové a autobusové zastávky „Štefánikova“). Vegetariánská restaurace s velkým výběrem jídel připravovaných z tofu, sóji, robi apod. plus denní menu kolem 69 kč (možnost vzít si jídlo s sebou). Od 15 hod. se zde můžete připojit bezplatně na wifi. Restaurace Hami – ulice Štefánikova (druhá ulice nad katolickým kostelem, téměř naproti trolejbusové a autobusové zastávky „Štefánikova“). Vegetariánská restaurace s velkým výběrem jídel připravovaných z tofu, sóji, robi apod. plus denní menu kolem 69 kč (možnost vzít si jídlo s sebou). Od 15 hod. se zde můžete připojit bezplatně na wifi.
  
-[[http://​gyroszlin.cz/​|Řecký gyros]] – ulice Gahurova, otevřeno denně 9-24. Každopádně toto rychlé občerstvení,​ které nabízí i vegetariánský gyros, najdete cca 3 minuty od autobusového nádraží, pokud půjdete směrem „nahoru“. Sousedí s domem kultury Zlín. Pokud se potřebujete rychle a bezmase najíst za 30 kč a nechcete se cpát přesmaženým sýrem v bulce, tak vřele doporučuju. Další výhodou tohoto občerstvení je, že je otevřené téměř nonstop.+[[http://​gyroszlin.cz/​|Řecký gyros]] – ulice Gahurova, otevřeno denně 9-24. Každopádně toto rychlé občerstvení,​ které nabízí i vegetariánský gyros, najdete cca 3 minuty od autobusového nádraží, pokud půjdete směrem „nahoru“. Sousedí s domem kultury Zlín. Pokud se potřebujete rychle a bezmase najíst za 30 kč a nechcete se cpát přesmaženým sýrem v bulce, tak vřele doporučuju. Další výhodou tohoto občerstvení je, že je otevřené téměř nonstop. ​Jo a majitel je Řek, teda vlastně Kypřan, a je to totální pohodář a ocení, když s ním prohodíte pár slov řecky ;) teda když tam zrovna bude ;)
  
 Pranaya - indická vegetariánská restaurace (ulice Bartošova, vedle sadu Svobody, 5 minut od vlak/bus nádraží). Samoobslužný prodej, dost blbá otvíračka (Po-So jen 11-15h). ​ Pranaya - indická vegetariánská restaurace (ulice Bartošova, vedle sadu Svobody, 5 minut od vlak/bus nádraží). Samoobslužný prodej, dost blbá otvíračka (Po-So jen 11-15h). ​
zlin.txt · Poslední úprava: 07.08.2018 (upraveno mimo DokuWiki)

Nástroje pro stránku