Punx.cz

Anarchistický cestovní průvodce

Nástroje pro tento web


Writing /DISK2/WWW/punx.cz/44da55/cache/e/ef0e182c9b6fd2086577a347c50c4a66.metadata failed
yucatan
Writing /DISK2/WWW/punx.cz/44da55/cache/7/7bdf91bdb59417ca054420c6f9be9cc9.xhtml failed

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
yucatan [26.12.2017]
turkin [Yucatán]
yucatan [07.08.2018] (aktuální)
Řádek 7: Řádek 7:
   * **Punta Allen**\\ Chudá rybářská vesnička na pustým poloostrově jižně od Tulumu, není tam vůbec nic než absolutní klid, jeden obchůdek a sem tam i internet. Nejezdí tam bus, je nutný stopovat a pravděpodobně tam ani nikoho nepotkáte.   * **Punta Allen**\\ Chudá rybářská vesnička na pustým poloostrově jižně od Tulumu, není tam vůbec nic než absolutní klid, jeden obchůdek a sem tam i internet. Nejezdí tam bus, je nutný stopovat a pravděpodobně tam ani nikoho nepotkáte.
  
-  * **Tulum**\\ Party město, nepřehledný,​ v hlavní sezóně vře. Dělí se ne dvě části - město a pobřeží. Mezi nima jezdí levný bus, taxíky, dá se jet i na kole ale pěšky je to dálka. Pokud jenom projíždíte,​ zkuste hostel **[[https://​www.facebook.com/​hostalycafechachacha|Cha Cha Chá]]** hned za stanicí ADO. Pokud se chcete spráskat, spratkovskej hostel **[[https://​www.facebook.com/​joseatmamashometulum|Mama’s Home]]** bude dobrou volbou, má bar. **Ruiny** v Tulumu jsou drahý a přecpaný turistama, můžete si udělat jednodenní výlet k ruinám **Cobá** v džungli, vyražte brzy, uvidíte víc a hlavně v klidu,+  * **Tulum**\\ Party město, nepřehledný,​ v hlavní sezóně vře. Dělí se ne dvě části - město a pobřeží. Mezi nima jezdí levný bus, taxíky, dá se jet i na kole ale pěšky je to dálka. Pokud jenom projíždíte,​ zkuste hostel **[[https://​www.facebook.com/​hostalycafechachacha|Cha Cha Chá]]** hned za stanicí ADO. Pokud se chcete spráskat, spratkovskej hostel **[[https://​www.facebook.com/​joseatmamashometulum|Mama’s Home]]** bude dobrou volbou, má bar. **Ruiny** v Tulumu jsou drahý a přecpaný turistama, můžete si udělat jednodenní výlet k ruinám **Cobá** v džungli, vyražte brzy, uvidíte víc a hlavně v klidu.
  
 ==== Doprava ==== ==== Doprava ====
  
-Mezi městy se dá cestovat levnějšími busy společnosti Mayab, staví ve stanicích ADO, kde vám prodají i lístky. Prodají, ale sami od sebe nenabídnou !+Mezi městy se dá cestovat levnějšími busy společnosti Mayab, staví ve stanicích ADO, kde vám prodají i lístky. Prodají, ale sami od sebe je nenabídnou !
yucatan.1514244412.txt.gz · Poslední úprava: 07.08.2018 (upraveno mimo DokuWiki)

Nástroje pro stránku