Punx.cz

Anarchistický cestovní průvodce

Nástroje pro tento web


valencie

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Následující verze
Předchozí verze
valencie [25.07.2013]
admin vytvořeno
valencie [07.08.2018] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Valencie ======
  
 +===== Doprava =====
 +
 +Kolem Valencie jezdí stejně jako kolem Barcelony příměstský vlak RENFE, který vás může posunout až 100 km od města (např. na sever do Castello). Když budete mít štěstí, tak se dá dojet pěkná vzdálenost bez lístku. Stačí dávat pozor na revizory a vybrat si vhodnou dobu, například večer tak kolem pátý šestý je vlak docela narvanej a revizoři vůbec nejezdí, aby se nemuseli proplétat davem.
 +
 +Bacha na Castellon, protože pokud vystoupíte v tomhle městě, nedostanete se na vlak na černo, pouze na RENFE do Valencie. Dá se to řešit třeba tak, že si koupíte lístek do Vinaros a jedete až do Barcy apod.
 +
 +Metrem jsem ve Valencii nejel, ale slyšel jsem, že se moc nedá. Naopak tramvaje jsou v pohodě, revizora jsem tam nikdy nepotkal.
 +
 +===== Jídlo =====
 +
 +Recyklačky všude možně po městě, dobrá je třeba v centru Boccaderie na Plaza de Reina nebo Caprabo kousek od knihovny.
 +
 +===== Spaní =====
 +
 +Nejlepší bude asi zajet někam za město příměstkskym RENFE a vyspat se na pláži, je to rozhodně bezpečnější než kolem Barcelony, ale hodí se zkonzultovat s mapou, kde vystoupit, protože i když vlak jede „po pobřeží“,​ může to být na pláž pěkná dálka.
 +
 +===== Další informace =====
 +
 +Na internet se dá zajít na hodinu do knihovny, sprchy jsou na charitě Medicos del Mundo v C/ Dr.Montserat 1, tam vám můžou pomoct i s léky nebo dát večeři. ​
 +
 +===== Alternativní místa / kluby =====
 +
 +doplň prosím !
valencie.txt · Poslední úprava: 07.08.2018 (upraveno mimo DokuWiki)

Nástroje pro stránku