Punx.cz

Anarchistický cestovní průvodce

Nástroje pro tento web


navod

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
navod [30.08.2018]
admin [Čím přispívat]
navod [08.11.2019] (aktuální)
37.99.249.120 [Návod]
Řádek 1: Řádek 1:
  
 ====== Návod ====== ====== Návod ======
 +Taky v Italii?haha
 ===== Čím přispívat ===== ===== Čím přispívat =====
  
Řádek 13: Řádek 13:
 **Nevíte-li si opravdu rady, vložte informaci do [[diskuse|diskuse]] a někdo to doplní**. **Nevíte-li si opravdu rady, vložte informaci do [[diskuse|diskuse]] a někdo to doplní**.
  
-===== Přidání města k zemi =====+===== Přidání města k zemi =====Italie:​GANJA:​
  
 Okoukejte jak jsou ve zdrojovém kódu úvodní stránky zapsaná města a do sekce příslušné země připište nové <​nowiki>​[[ Město ]]</​nowiki>​. Po uložení kódu takto zapsaný odkaz zčervená, kliknete na něj a zobrazí se vám prázdná stránka, tam kliknete vpravo na obrázek tužky - vytvořit novou stránku. Zobrazí se zdrojový kód kam stránku napíšete - viz odstavec Jak přispívat. Okoukejte jak jsou ve zdrojovém kódu úvodní stránky zapsaná města a do sekce příslušné země připište nové <​nowiki>​[[ Město ]]</​nowiki>​. Po uložení kódu takto zapsaný odkaz zčervená, kliknete na něj a zobrazí se vám prázdná stránka, tam kliknete vpravo na obrázek tužky - vytvořit novou stránku. Zobrazí se zdrojový kód kam stránku napíšete - viz odstavec Jak přispívat.
  
-===== Přidání země =====+===== Přidání země =====Italie
  
 Opět okoukejte zápis zemí na hlavní stránce. Před uložením si zobrazte náhled, uvidíte zdali je to správně. Opět okoukejte zápis zemí na hlavní stránce. Před uložením si zobrazte náhled, uvidíte zdali je to správně.
navod.1535661769.txt.gz · Poslední úprava: 30.08.2018 autor: admin

Nástroje pro stránku