Punx.cz

Anarchistický cestovní průvodce

Nástroje pro tento web


Writing /DISK2/WWW/punx.cz/44da55/cache/1/15fdef6b4e521e4c79ae6937fcd7cba3.metadata failed
navod
Writing /DISK2/WWW/punx.cz/44da55/cache/1/15fdef6b4e521e4c79ae6937fcd7cba3.xhtml failed

Návod

Taky v Italii?haha

Čím přispívat

Vším co se týká vandráckého a alternativního cestování. Informace o stopování, spaní, klubech, komunitách, poflakování se a partyzánském přežívání ve světě. Naopak se sem nehodí informace o památkách a přírodě, ty najdete v běžných průvodcích. Když zakládáte nové město, napište o něm alespoň jeden odstavec. Nezakládejte vesničky. Máte-li problém, optejte se v diskusi.

Jak přispívat

Stránku editujete kliknutím na tužku na pravém okraji stránky. Zobrazí se vám tzv. zdrojový kód neboli technická podoba stránky - vypadá podobně jako stránka samotná, je snadné se v něm zorientovat a okoukat ho. Ten doplníte o nové informace a kliknete na uložit nebo nejprve na náhled. Nadpisy, odkazy a odrážky lze editovat na horní liště. Pokud text vložíte nešikovně, nevadí, změny jsou vratné, někdo to opraví. Hlavní je informace přidat. Pro pokročilé je k dispozici detailní návod - syntax. Nahrávat obrázky přímo do wiki nelze, můžete ale přidat odkaz na vaše vlastní fotoalbum. Je zde i pokusná stránka.

Nevíte-li si opravdu rady, vložte informaci do diskuse a někdo to doplní.

===== Přidání města k zemi =====Italie:GANJA:

Okoukejte jak jsou ve zdrojovém kódu úvodní stránky zapsaná města a do sekce příslušné země připište nové [[ Město ]]. Po uložení kódu takto zapsaný odkaz zčervená, kliknete na něj a zobrazí se vám prázdná stránka, tam kliknete vpravo na obrázek tužky - vytvořit novou stránku. Zobrazí se zdrojový kód kam stránku napíšete - viz odstavec Jak přispívat.

===== Přidání země =====Italie

Opět okoukejte zápis zemí na hlavní stránce. Před uložením si zobrazte náhled, uvidíte zdali je to správně.

navod.txt · Poslední úprava: 08.11.2019 autor: 37.99.249.120

Nástroje pro stránku